Ferforje

Firmamız her türlü panjur, ferforje,  akordeon kapıların imalatını Sitelerde bulunan kendi fabrikasında son teknoloji makineler kullanarak yapmaktadır.

 2010 yılında Çankırı Şabanözünde 7000 metre kare büyüklüğünde 2. Entegre fabrikasını kuran firmamız koşulsuz müşteri memnuniyeti kaliteli ürün ve hizmetin yanında garantili ürün anlayışını panjur,  ferforje ve akordeon kapı sektörüne yerleştirmede öncü olmuş yer aldığı tüm oluşumlara vizyonu ve yenilikçi değerleriyle büyük katkılar sağlamıştır.
      
  Kısa sürede panjur, ferforje,  akordeon kapıların  imalat ve montajında Anakarada lider olan firmamızın başarısında beş temel unsur belirleyici rol oynamıştır bunlar;

Ölçü:  Yapılacak panjur, ferforje,  akordeon kapıların ölçüsü işinde son derece uzman ustalarımız tarafından özelle alınmaktadır.

Malzeme:Firmamız panjur, ferforje,  akordeon kapıların imalatında en kaliteli  profil ve ithal mekanizmayı kullanmaktadır.

İmalat:  Uzman ekibimiz panjur, ferforje,  akordeon kapıların imalatını kendi entegre  fabrikamızda tam bir ekip ruhu içinde yapmaktadır.

Montaj ve satış sonrası hizmet:  İmalatı yapılan panjur, ferforje,  akordeon kapıların montajı;  işini itina ile yapan montaj ekibimiz tarafından yapılmakta üründe sonradan çıkabilecek arızalar en kısa sürede giderilmektedir.

Ekonomik fiyat:  Panjur, ferforje,  akordeon kapıların üretim ve montajını firmamız bünyesinde yaptığımız için fiyatlarımız piyasaya oranla çok daha uygundur. 

       Biz Vipka Yapı Design firması olarak işçisinden patronuna tüm çalışanlar tam bir ekip ruhu içinde kaliteli malzeme, kaliteli hizmet anlayışıyla size farklı olanı sunabilmek adına tüm enerjimizle çalışmaktayız. Firmamıza güvenerek iş ve sorumluluk veren siz değerli müşterilerimizin işin sonunda memnun kalacağına ve böylelikle hayallerimizdeki hedeflerimize ulaşacağımıza olan inancımız tamdır.

Ferforje Ferforje Ferforje Ferforje Ferforje
Ferforje Ferforje Ferforje Ferforje Ferforje
Ferforje Ferforje Ferforje Ferforje Ferforje
Ferforje Ferforje Ferforje Ferforje Ferforje