Hakkımızda

             Firmamız müşterilerimizin istekleri doğrultusunda mekânlarınızın yaşam kalitesini verimliliğini artırmak sizlere çağdaş, ekonomik, fonksiyonel, teknik, estetik, işlevsel ve görsel mekânlar tasarlamak; sizlerin memnuniyetinizi güveninizi kazanmak ilkesi ile 1996 yılında Turhan Çak ve oğulları Orhan, Burhan,  Gökhan Çak tarafından ev bakım onarım anahtar teslim dekorasyon işleri yapmak amacıyla bir aile şirketi olarak kurulmuştur. 

Firmamızı her türlü tamirat, tadilat, bakım, onarım, boya, parke, fayans. kartonpiyer, mantolama, Çatı, duvar kağıdı, banyo yenileme, çelik kapı, mutfak dolapları ve anahtar teslim dizayn; dekorasyon işlerinizde büyük küçük iş ayrımı yapmaksızın araya bilirsiniz.
Firmamız kurulduğu 1996  yılından itibaren kısa sürede Ankara'nın yapı ve dekorasyon sektöründe öncü, adından söz ettiren  firmalarından biri konumuna yükselmiş, tüm birikim ve deneyimini  bu alanda  uzmanlaşmaya yoğunlaştırmıştır.

2016 yılında siz değerli müşterilerimize en mükemmel hizmeti sunmak amacıyla yapımına başladığı 400 metre kara büyüklüğünde mülkü kendimize ait  Çayyolu'nun en büyük showroomlarından  birini kuran firmamız burada, pimapen, polisan boya, vitra, çanakkele seramik, ecea, olivin çelik kapı orka banyo dolapları  floorpan laminant parke gibi Türkiye'nin güvendiği markaların yetkili satıcı uygulayıcı bayiliğini  yapmaktadır.

Firmamız: pimapen pvc, sineklik, duşakabin ve Cam Balkonların imalatını Sitelerde bulunan kendi fabrikasında son teknoloji makineler kullanarak yapmaktadır. 2010 yılında Çankırı Şabanözünde 7000 metre kare büyüklüğünde 2 Entegre fabrikasını kuran firmamız koşulsuz müşteri memnuniyeti kaliteli ürün ve hizmetin yanında garantili ürün anlayışını pvc, sineklik, cam balkon kapama sistemleri sektörüne yerleştirmede öncü olmuş yer aldığı tüm oluşumlara vizyonu ve yenilikçi değerleriyle büyük katkılar sağlamıştır

Biz  Vipka Yapı Design ailesi olarak işçisinden patronuna tüm çalışanlar tam bir ekip ruhu içinde kaliteli malzeme, kaliteli hizmet anlayışıyla size farklı olanı sunabilmek adına tüm enerjimizle çalışmaktayız. Firmamıza güvenerek iş ve sorumluluk veren siz değerli müşterilerimizin işin sonunda memnun kalacağına ve böylelikle bir Türkiye markası olma yolunda emin adımlarla ilerleyeceğimize  olan inancımız tamdır.
SAYGILARIMIZLA…..

VİPKA
Yapı desing
www.vipkayapidesign.com 

 

 

Başarı Hikayelerimiz...

Arcadium avm ve Taşeli İnşaatın sahibi Sayın; Teoman Karaduman villasının dekorasyonunda Vipka Yapı Desingi tercih etmiştir.

Sayın Teoman Karaduma; nın villasının temelden çatıya tüm dekorasyon işleri ideal yapının seçkin ve uzman ekibiyle müşterimizin istekleri doğrultusunda günümüzün değişen ve gelişen dekorasyon teknikleri dikkate alınarak tam bir ekip ruhu içinde başarıyla tamamlanmıştır. (Beysukenr st.)


Gençlerbirliği külübü bşk. Sayın; İlhan CAVCAV evinin sineklik sistemleri ve duşakabin işlerinde İdeal Yapıyı seçmişti.

Sayın; İlhan CAVCAV' ın evinin pencerelerine ithal mekanizmalı stor sineklik uygulaması yapılmış kapılarına özel pilise sineklikler takılarak her türlü haşere böcek geçişine önlenmiştir. Evin banyosuna lüx seri duşakabin takılmıştır.(Avrupa mahallesi.)


Yüksek mühendis Sayın; Talat Günsoy evinin anahtar teslim dekorasyon işlerinde İdeal Yapıyı seçmiştir.

Evin boya, parke, fayans. kartonpiyer, mantolama. , duvar kağıdı, banyo yenileme, çelik kapı, mutfak dolapları ve anahtar teslim dekorasyon işleri firmamızın seçkin kadroları tarafından söz verilen tarihte başarıyla tamamlanmış eve yeni bir soluk ve ahenk getirilmiştir.(cinnah caddesi)


Ülkemizin seçkin yazarlarından Sayın; Bekir Coşkun villasının sinelik, duşakabin, pakpen pvc, cam balkon ve boya işlerinde ideal yapıyı tercih etmiştir.

Sayın;  Bekir Coşkun; nun villasında iç duvarlara saten boya uygulaması yapılmış tavanlar tavan boyası ile boyanmış pencerelere haşere ve böcek geçişini engellemek için sineklikler monte edilmiş balkona cam balkon uygulaması yapılmış banyoya lux seri duşakabin monte edilmiştir.(beysukent st)    


Ankamall avm kurucu başkanı sayın Kemal Çılav villasının dekorasyon işlerinde İdeal Yapıyı seçmiştir.

Sayın; Kemal Çılav;ın villasının A dan Z ye tüm dekorasyon işleri İdeal yapının işini severek ve önemseyerek yapan usta ekibi tarafından  koşuşsuz müşteri memnuniyeti ilkesiyle tüm detaylar en ince ayrıntısına kadar düşünülerek yapılmıştır. (Konutkent st.)


Sayın, bakanımız ErkanMumcu; villasının dekorasyonunda Vipka Yapı Desingi tercih etmiştir.
Sayın; Erkan Muncu'nun villasının dekorasyonu ideal yapının işinde son derece profesyonel genç dinamik ekibiyle müşterimizin istek ve önerileri doğrultusunda    akılcı ve pratik çözümler kullanılarak  söz verilen zamanda başarıla tamamlanmıştır. (Hekimköy  st.)Ülkemizin en büyük mimarlık ofislerinden Yazgan Mimarlığın sahibi yüksek mimar Sayın Kerem Yazgan villasının dekorasyonunda ideal yapıyı tercih etmiştir.

Sayın; Kerem Yazgan;ın villasının iç ve dış cephe boya; mantolama, banyo yenileme, cam balkon; duvar kağıdı, kartonpiyer,  laminant parke ve anahtar teslim dekorasyon işleri ideal yapının seçkin usta kadrosu tarafından başarıyla sonuçlandırılmıştır. (Birlikkent st. )100. yıl hastanesinin sahibi op. Dr Talat Aydın villasının dekorasyonunda ideal yapıyı tercih etmiştir.

Sayın; Talat Aydının evinin saten boya; parke, çatı, pakpen pvc, cam balkon, tamirat ve tadilat işleri İdeal Yapının uzman ekibiyle söz verilen tarihte yapılmıştır.


Sayın e. Bakanımız;  Şener Battal villasının boya işlerinde ideal yapıyı tercih etmiştir.
Duvar ve tavanların gerekli alcı tamirleri yapılarak ideal yapının seçkin boyacı kadrosu ile villanın silinebilinir saten boyası  müşterimizin istekleri doğrultusunda kusursuz bir biçimde yapılmış villaya yeni bir ahenk getirilmiştir.Boya markası olarak filli boya tercih edilmiştir.(Mutluköy st.)


Tepe grup Genel müdürü Sayın Ömer Aslan dairesinin boya ve laminant parke işlerinde Vipka Yapı Desingi tercih etmiştir.

Dairenin içindeki eşyalar hışır örtülerle örtülerek gerekli koruma önlemleri alınmış duvar ve tavanların alcı tamirleri yapıldıktan sonra müşterimizle uyum içinde uygulanacak boya renkleri seçildikten sonra silikonlu saten boya ile boyanmıştır. Dairenin zemini 10 yıl garantili floorpan laminant parke uygulanmıştır. (Koru st.)


E Korgeneral Sayın; İsmail Hakkı Pekin evinin boya ve dekorasyon işlerinde İdeal Yapıyı seçmiştir.

Dairenin boya, laminant parke, kartonpiyer, banyo yenileme; pvc işleri ideal yapının deneyimli ustaları tarafından hızlı, çok yönlü ve alternatif çözümler üretilerek başarıyla yapılmıştır. (Oyak 3 st.)


Danıştay Başsavcısı Sayın; Mevlüt Çetinkaya evinin tamirat ve tadilat işlerinde İdeal Yapıyı seçmiştir.

Dairenin boya, sistire cila; kartonpiyer; banyo yenileme, cam balkon; duvar kâğıdı işleri ideal yapının deneyimli ekibiyle fonksiyonel çağdaş yenilikçi çözümler üretilerek yapılmıştır. (Gökkuşağı apt.)


Değerli öğrenmeniz Sayın Hülya Kazancı villasının dekorasyonunda Vipka Yapı Desingi tercih etmiştir.  

Villanın dış cephe mantoluma; boya, parke, kartonpiyer, alcı, pakpen pvc, duşakabin, ithal vinil duvar kağıdı işleri firmamızın seckin usta kadrosu tarafından başarıyla sonuçlandırılmıştır.( Agora Evleri.)


Başkent üniversitesi dekanı Sayın; Mustafa Kuru evinin dekorasyonunda Vipka Yapı Desingi tercih etmiştir. 

Dairenin boya, parke, fayans, kartonpiyer, mantolama, duvar kağıdı, banyo yenileme,pakpen pvc, sineklik, çelik kapı, mutfak dolapları ve anahtar teslim dekorasyon işleri firmamızın işini en ince ayrıntısına kadar bilen profesyonel usta kadrosu tarafından başarıyla yapılmıştı.