Kompakt Sistemler

Yeni nesil duşa kabin sistemleri olarak da isimlendirilen bu sistemler son yıllarda modern banyoların baş tacı olmuştur. Son derece teknolojik ve estetik olan bu sistemler keyifli bir banyo sağlar. Masaj sistemi barındıran, suyla terapiyi öne çıkaran sistemler ucuz değildir. Belli bir bütçeyi banyo dekorasyonuna ayıranlar bu sistemleri tercih ettikleri takdirde bir miktar daha vermek durumunda kalacaklardır.

Ancak sağladığı keyif ve dinlendirici özellikleriyle değecektir. Modern ve tasarım görünümüyle banyolarda son trendi yakalamak isteyenlere önerilmektedir. Her banyoya uyum sağlayabilen bu sistemler pek çok özellik barındırmaktadır. Radyo ve cd çalar özellikleri ile hoparlörlerden müzik dinlenebilir. Veya telefon özelliği ile duşta bile telefon konuşulabilir. Masaj olarak her detay düşünülmüştür. Ayak masajından, su sistemli masaja kadar vücudun her yerine masaj mümkündür.

Uzaktan kumandalı olanları ise su sıcaklığını ayarlanabilmekte tüm özellikler tek bir kumandadan yönetilebilmektedir. Havalandırmasıyla da ön plana çıkan sistemlerde jakuzi sistemi de unutulmamıştır. Havalandırma kapatılarak sistem saunaya dönüşebilmektedir. Alarm sistemi ise hareketsizlik durumunda haber vermektedir. Oturma düzeneği de olan modeller çok çekici ve zevklidir. Çeşitli boyları bulunan sistemler kullanım ve estetik açıdan hoşluğu ile göz dolduran teknoloji harikalardır.

Kompakt Sistemler Kompakt Sistemler Kompakt Sistemler Kompakt Sistemler Kompakt Sistemler Kompakt Sistemler Kompakt Sistemler
Kompakt Sistemler Kompakt Sistemler Kompakt Sistemler Kompakt Sistemler Kompakt Sistemler Kompakt Sistemler Kompakt Sistemler