Sineklik

Sineklik; genel itibariyle evlerin kapı ve pencerelerine monte edilen buralardan  sinek, böcek, haşere geçişini önlemek amacıyla kullanılan
Uzun ömürlü dayanıklı bir yapı ürünüdür.

 Firmamız her türlü menteşeli stor plise sinekliklerin imalatını Sitelerde bulunan kendi fabrikasında son teknoloji makineler kullanarak yapmaktadır.

 2010 yılında Çankırı Şabanözünde 7000 metre kare büyüklüğünde 2. Entegre fabrikasını kuran firmamız koşulsuz müşteri memnuniyeti kaliteli ürün ve hizmetin yanında garantili ürün anlayışını sineklik sistemleri sektörüne yerleştirmede öncü olmuş yer aldığı tüm oluşumlara vizyonu ve yenilikçi değerleriyle büyük katkılar sağlamıştır.
      
  Kısa sürede sineklik  imalat ve montajında Anakarada lider olan firmamızın başarısında beş temel unsur belirleyici rol oynamıştır bunlar;

Ölçü:  Yapılacak sinekliklerin ölçüsü işinde son derece uzman ustalarımız tarafından özelle alınmaktadır.

Malzeme:Firmamız sineklik imalatında en kaliteli tül profil ve ithal mekanizmayı kullanmaktadır.

İmalat:  Uzman ekibimiz sinekliklerin imalatını kendi entegre fabrikamızda tam bir ekip ruhu içinde yapmaktadır.

Montaj ve satış sonrası hizmet:  İmalatı yapılan sinekliklerin montajı; işini itina ile yapan montaj ekibimiz tarafından yapılmakta üründe sonradan çıkabilecek arızalar en kısa sürede giderilmektedir.

Ekonomik fiyat:Sinekliklerin üretim ve montajını firmamız bünyesinde yaptığımız için fiyatlarımız piyasaya oranla çok daha uygundur. 

       Biz Vipka Yapı Design firması olarak işçisinden patronuna tüm çalışanlar tam bir ekip ruhu içinde kaliteli malzeme, kaliteli hizmet anlayışıyla size farklı olanı sunabilmek adına tüm enerjimizle çalışmaktayız. Firmamıza güvenerek iş ve sorumluluk veren siz değerli müşterilerimizin işin sonunda memnun kalacağına ve böylelikle hayallerimizdeki hedeflerimize ulaşacağımıza olan inancımız tamdır.
Detaylı Bilgi için Web Sitemizdeki Sineklik Çeşitleri sayfamızı inceliyebilirsiniz ...

Sineklik Sineklik Sineklik Sineklik Sineklik
Sineklik Sineklik Sineklik Sineklik Sineklik
Sineklik Sineklik Sineklik Sineklik Sineklik
Sineklik Sineklik Sineklik Sineklik Sineklik